1jestkokon

– staną się łatwe –

Czy można depilować bikini laserem?

Choć na co dzień nie zawsze to zauważamy, owłosienie pokrywa zdecydowaną większość powierzchni ludzkiego ciała. Drobne włoski w niektórych miejscach kompletnie nie mają dla nas znaczenia. W innych jednak są bardzo irytujące, głównie ze względu na fakt, że staramy się ich regularnie pozbywać. Jednym z takich miejsc bez wątpienia są okolice bikini.

Wiele kobiet poszukuje sposobu, by pozbyć się włosków z tych miejsc na stałe. Ich regularne golenie czy depilowanie staje się szczególnie uciążliwe w okresie letnim, gdy często przebywamy na plaży lub przez cały rok dla osób, które regularnie uczęszczają na basen. Właśnie dlatego dobrym pomysłem wydaje się wykonanie w tych okolicach depilacji laserowej. Mimo, że obszar bikini jest bardzo wrażliwy, jest to możliwe.

Należy jednak wiedzieć, że tego rodzaju zabieg nie będzie należał do przyjemnych. W okolicach bikini działanie lasera jest szczególnie wyraźnie odczuwalne. Właśnie ze względu na to istnieją różne sposoby uprzyjemnienia tego zabiegu. W razie potrzeby istnieje możliwość nałożenia kremu znieczulającego.

Stosuje się go na godzinę przed zabiegiem, a następnie przykrywa specjalną folią, dzięki czemu impulsy lasera stają się niemal niewyczuwalne.

www.babskaelka.pl