1jestkokon

– staną się łatwe –

Gdy potrzebujemy pomocy

http://stomatologiczne.net.pl/ http://suplementydiety.net/

W sytuacji, gdy zdajemy sobie już sprawę, że zabrnęliśmy za daleko, że zaniedbaliśmy się i musimy dokonać pewnych zmian, aby było lepiej, pomocną dłoń mogą wyciągnąć do nas zarówno przyjaciele jak i rodzina. Mogą zmobilizować do działania, umotywować i pobudzić do aktywności fizycznej, chociażby przez fakt wspólnego w niej uczestnictwa. Jednak, gdy organizm człowieka doprowadzony został, przez długie lata niewłaściwych praktyk i działań, do stanu dużej otyłości, należy wspomóc się także pomocą specjalisty.

Specjalisty zajmującego się tematem, nie tylko zdrowego, ale przede wszystkim właściwego odżywiania. Taką właśnie osobą jest dietetyk. Słowo bardzo często spotykane, pojawiające się w prasie, w telewizji.

Cóż ono tak naprawdę oznacza? Dietetyk, to specjalista zajmujący się ustalaniem i stosowaniem zasad dotyczących racjonalnego żywienia, planowaniem żywienia zbiorowego a także indywidualnego, ze szczególnym uwzględnieniem cech osobniczych, takich jak: płeć, wiek, wykonywany zawód, aktywność fizyczna, przebyte choroby.

Przychodnia w Poznaniu usi-med.pl specjalistyczno-rehabilitacyjna