1jestkokon

– staną się łatwe –

Jak stawiać bańki?

Dobrym sposobem na zdrowie jest joga Zielona Góra każdego ranka. czy wiesz, że fizjoterapia może pomóc w odzyskaniu zdrowia ?

Stawianie baniek wywodzi się z medycyny chińskiej. Bańki szybko zdobyły popularność również w innych zakątkach świata. Za pomocą tego sposobu można zwalczyć przeziębienie, ból, złagodzić napięcie mięśniowe. W stawianiu baniek praktycznie nie ma przeciwwskazań. Początkowo trudności mogą pojawić się w samym stawianiu baniek. Warto zapoznać się z kilkoma, uniwersalnymi zasadami, które ułatwią nam tę czynność. Przed samym zabiegiem koniecznie trzeba umyć bańki, a następnie dokładnie je wysuszyć. Fragmenty skóry, na którą stawiane będą bańki trzeba natłuścić.

W tym celu można zastosować olejek lub wazelinę. Ilość stawianych baniek zależy od wieku. Zakłada się, że w przypadku małych dzieci, jednorazowo można stawiać 6 baniek. W przypadku dorosłych liczba ta wynosi nawet kilkanaście. Bańki stawia się na plecach, klatce piersiowej bądź na miejscach, które wywołują ból. Rozmieszczenie baniek uzależnione jest od konkretnej dolegliwości. Najlepiej omijać takie miejsca, jak kręgosłup. Po skończonym zabiegu skórę trzeba natłuścić.

https://www.formeds.com.pl/produkt/349/F-GREEN_COFFEE