1jestkokon

– staną się łatwe –

Jak wygląda pierwszy zabieg depilacji laserowej?

https://www.formeds.com.pl/cat/80/Magnez najlepsze usg usg 4d poznań poznań 4d usg

Kiedy lato zbliża się wielkimi krokami, coraz więcej osób rozważa poddanie się zabiegowi depilacji laserowej. Trudno się dziwić, biorąc pod uwagę fakt, jak kuszącą perspektywą jest święty spokój w temacie depilacji na letnie miesiące. Wraz ze zbliżającym się zabiegiem, w naszych głowach pojawia się także sporo wątpliwości.

Żeby nie obawiać się pierwszej wizyty, dobrze zawczasu dowiedzieć się, jak będzie przebiegać. Pierwsza depilacja laserowa powinna zostać poprzedzona profesjonalną konsultacją. W jej czasie kosmetolog powinien przeprowadzić wywiad, podczas którego dowie się, czy nie ma żadnych przeciwwskazań dla wykonania zabiegu.

W jego trakcie powinien zapytać cię między innymi o choroby, z którymi się zmagasz. Zadaniem kosmetologa będzie również ocenienie stanu i typu skóry, a także owłosienia. Wszystkie te czynniki będą miały wpływ na odpowiednie dobranie parametrów lasera.

Jeśli kosmetolog uzna, że w twoim przypadku nie ma żadnych przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu, podczas wizyty możesz spodziewać się także wykonania próby laserowej. Podczas niej będziesz mógł poczuć namiastkę tego, jak będzie wyglądał zabieg i dowiesz się, czego możesz się spodziewać.