1jestkokon

– staną się łatwe –

Jak wygląda pierwszy zabieg depilacji laserowej?

https://www.formeds.com.pl/cat/80/Magnez

Kiedy lato zbliża się wielkimi krokami, coraz więcej osób rozważa poddanie się zabiegowi depilacji laserowej. Trudno się dziwić, biorąc pod uwagę fakt, jak kuszącą perspektywą jest święty spokój w temacie depilacji na letnie miesiące. Wraz ze zbliżającym się zabiegiem, w naszych głowach pojawia się także sporo wątpliwości.

Żeby nie obawiać się pierwszej wizyty, dobrze zawczasu dowiedzieć się, jak będzie przebiegać. Pierwsza depilacja laserowa powinna zostać poprzedzona profesjonalną konsultacją. W jej czasie kosmetolog powinien przeprowadzić wywiad, podczas którego dowie się, czy nie ma żadnych przeciwwskazań dla wykonania zabiegu.

W jego trakcie powinien zapytać cię między innymi o choroby, z którymi się zmagasz. Zadaniem kosmetologa będzie również ocenienie stanu i typu skóry, a także owłosienia. Wszystkie te czynniki będą miały wpływ na odpowiednie dobranie parametrów lasera.

Jeśli kosmetolog uzna, że w twoim przypadku nie ma żadnych przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu, podczas wizyty możesz spodziewać się także wykonania próby laserowej. Podczas niej będziesz mógł poczuć namiastkę tego, jak będzie wyglądał zabieg i dowiesz się, czego możesz się spodziewać.