1jestkokon

– staną się łatwe –

Kampanie społecznościowe a niepełnosprawność

napełnianie butli gazowych

Chociaż kampania reklamowa kojarzona jest z produktem oraz komercją wiele z nich dotyczy akcji społecznych. Każdego roku powstaje wiele kampanii społecznościowych część ma na celu uświadomienie społeczeństwa inna zaś namówienie na zmianę poglądów i spostrzeżeń.

Tak jest w przypadku niepełnosprawności, coraz częściej powstają takie, które namawiają ludzi do bezinteresownej pomocy, ale również tych, które uświadamiają, że osoby niepełnosprawne są niemniej wartościowe na przykład, jako pracownicy. Dziś takie kampanie już nikogo nie dziwią, można powiedzieć, że swoistego rodzaju sukces został osiągnięty.

Chociażby patrząc przez pryzmat zatrudniających, którzy nie rzadko kierują swoje ogłoszenie o pracę właśnie do osób niepełnosprawnych. Oczywiście ta przemiana nie zawsze jest bezinteresowna, a raczej kierowana jest różnego rodzaju dotacjami, finansowaniem czy ulgami.

Jeśli ów pracodawca kieruje się takimi pobudkami, ale jednocześnie jest rzetelnym pracodawcą nie ma to większego znaczenia i nadal możemy mówić o sukcesie.

www.earshotmusic.biz