1jestkokon

– staną się łatwe –

Niedrogie usuwanie owłosienia w Gdańsku

endermologia Warszawa powiększanie ust świdnica

Depilacja stała się bardzo popularna w ostatnich czasach i cieszy się coraz to nowszymi odbiorcami. W związku z szybko rosnącym zainteresowaniem, wzrasta także ilość miejsc w których oferuje się tą usługę. Nie inaczej jest w pięknym mieście Gdańsk, gdzie rynek medycyny estetycznej jest szczególnie rozwinięty. Miejsc w których można skorzystać z trwałych i zadowalających zabiegów depilacji jest mnóstwo. Dziś zajmiemy się tymi, które są konkurencyjne od innych gabinetów względem ceny i jakości:

 • Pierwsza propozycja to miejsce, które nosi nazwę ,,Wax studio – depilacja woskiem’’.

  Bardzo konkretna i sprecyzowana oferta pozwala klientom na szybkie odszukanie interesujących informacji. Używana tam praktyka, jaką jest depilacja woskiem, jest uważana za jedną z najskuteczniejszych i najmniej bolesnych (dzięki użyciu specjalnych preparatów). Ceny w porównaniu do innych studiów są zdecydowanie mniejsze. Najtańszy zabieg kosztuje już 90zł (nogi), a najdroższy to jedynie 159zł (całe ciało). Na stronie gabinetu można znaleźć dodatkowo wszelkie praktyczne zalecenia, dzięki którym wykonany zabieg będzie bardziej efektywny;

 • ,,Time for wax’’ to kolejne miejsce na mapie Gdańska, które zajmuje się depilacją woskiem.

  Najbardziej charakterystycznym wyróżnikiem firmy jest komunikowanie tzw. magic wax, czyli wosku, który nie sprawia bólu. Podobnie jak pierwsza propozycja, na stronie firmowej znaleźć można wszelkie potrzebne informacje, ale także najczęściej zadawane pytania, które nurtują klientki. Miejsce to znajduje się w sześciu największych miastach w Polsce, a jednym z nich jest właśnie tytułowy Gdańsk. W tym gabinecie, oferta depilacji jest bardziej rozbudowana niż w pierwszym studiu.

  Można tu ogolić zarówno całe ciało, nogi, ale także poszczególne, niewielkie partie takie jak: czoło, policzki, brwi, dłonie, stopy, kolana i inne. Co ciekawe, przedstawiany cennik różni się ze względu na lokalizacje poszczególnych salonów. Nie mniej jednak ten rodzaj depilacji jest dużo tańszy w porównaniu do laserowego odpowiednika;

 • Clinica Cosmetalogica to przykład miejsca, w którym można skorzystać z zabiegu depilacji laserowej. Jest reklamowana jako bezpieczna i bezbolesna, a do jej realizacji używa się urządzenia, jakim jest laser Vectus. Na temat tego gabinetu krążą bardzo pozytywne opinie zadowolonych klientów.

  W swojej ofercie zaznacza, że zajmuje się takimi partiami ciała jak: twarz, szyja/kark, tułów, bikini, pośladki oraz nogi. Pakiet sześciu zabiegów (których ilość uważana jest za skuteczną) na poszczególną część ciała kosztuje średnio 1400 zł. Najdroższą propozycją dostępną w ofercie jest jednak tzw. pełne bikini, obejmujące bikini, pośladki i całe nogi, a jego cena to 3999zł. Dzięki programom promocyjnym, klienci mogą cieszyć się ze zniżek w przypadku skutecznych poleceń.

.

www.cyforwypolsat.pl